Миколаївська ЗОШ № 16 Вівторок, 23.05.2017, 10:05

Збірники завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти

1. Українська мова

Результати відбору номерів варіантів (українська мова)

Відповіді

Увага! Інститут інноваційних технологій і змісту освіти повідомляє, що у відповідях до тестів моніторингу з української мови за збірником «Українська мова (для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою). 10 клас» авторів Голуб Н. Б., Шелехова Г. Т, Ярмолюк А. В., Скрипник Л. М містяться технічні огріхи.

Правильними слід вважати відповіді:

для 9 варіанту, № 7 – В

для 10 варіанту, № 7 – В

2. Історія України

Результати відбору номерів варіантів (історія України)

3. Геометрія

Результати відбору номерів варіантів (геометрія)

4. Біологія

Результати відбору номерів варіантів (Біологія)

4. Біологія

Результати відбору номерів варіантів (біологія)

№ 3, №4, № 7, № 10.

Увага! Інститут інноваційних технологій і змісту освіти повідомляє, що під час підготовки до друку збірника «Біологія. 10 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів в основній школі» українською мовою (авт. Матяш Н.Ю., Козленко О.Г., Додь В.В.) вкралися технічні огріхи.

Варіант 4

9. Установіть відповідність між ознаками будови в родині Бобові.

А вільна верхня пелюстка

Б кількість тичинок

В дві нижні зрослі пелюстки

Г дві бічні вільні пелюстки

1 вітрило

2 десять

3 два

4 весла

5 човник

Варіант 10

16. Робота з графіком. На графіках «Тривалість різних видів пам’яті» зображено різні види пам’яті залежно від тривалості зберігання інформації: І – сенсорна; ІІ – короткочасна; ІІІ – довготривала.

1. Розгляньте графіки тривалості різних видів пам’яті.

2. Поясніть, як змінюється тривалість різних видів пам’яті.

3. Яке це має значення для людини?

5. Алгебра

Результати відбору номерів варіантів (алгебра)

6. Фізика

Результати відбору номерів варіантів (фізика)

Відповіді

Увага! Інститут інноваційних технологій і змісту освіти повідомляє, що під час підготовки до друку відповідей до завдань зі збірника «Фізика. 10 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів в основній школі» (авт. Непорожня Л. В.,   Меньшикова Н. М., Петренко А. М.) вкралися технічні огріхи.

1 варіант

№ 16: 1Г; 2В; 3Б; 4А;

№ 18: 2500 Па

3 варіант

№ 17: 1Б; 2Г; 3В; 4А;

№ 20: 40%

8 варіант

№ 3: Г;

№ 16: 1Б; 2А; 3В; 4Г; № 17: 1Б; 2А; 3В; 4Г

7. Іноземна мова

Результати відбору номерів варіантів (іноземна мова)

Відповіді

Увага! Інститут інноваційних технологій і змісту освіти повідомляє, що під час підготовки до друку відповідей до завдань зі збірника «English. 10 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів в основній школі» (авт.  Пасічник О. С., Шопулко М. Н., Тріфан М. С., Мельник С. О.) вкралися технічні огріхи.

У завданні № 17 варіанта 7 правильною відповіддю слід вважати b.

8. Хімія

Результати відбору номерів варіантів (хімія)

9. Технології (обслуговуючи види праці) Технології (технічні види праці)

Результати відбору номерів варіантів тестів

Відповіді

Увага! Інститут інноваційних технологій і змісту освіти повідомляє!

При проведенні моніторингу якості загальної середньої освіти з технологій за результатами навчання учнів в основній школі при об’єднаному навчанні хлопців і дівчат використовуються інтегровані завдання із збірників завдань, призначених для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти з технологій (технічні і обслуговуючі види праці), складені вчителями на місцях з дотриманням вимог визначених у пояснювальних записках збірників або ж використовують чинні збірники окремо.

У випадку навчання учнів за експериментальними програмами, в яких реалізується навчання у 5-7 класах, незалежно від форми організації спільно або окремо хлопці і дівчата, моніторинг – не проводиться.

10. Всесвітня історія

Результати відбору номерів варіантів тестів (Всесвітня історія)

11. Українська література

Результати відбору номерів варіантів тестів (українська література)

Відповіді

Увага! Інститут інноваційних технологій і змісту освіти повідомляє, що під час підготовки до друку збірника «Українська література для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою. 10 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів в основній школі» (авт. Паламар С. П.,   Шевченко З. О., Ушакова Т. С.) вкралися технічні огріхи.

Слід читати так:

6 варіант №10 варіанти відповідей:

А       «Думка»

Б       «Причинна»

В       «Катерина»

Г       «Марія»

Д       «Наймичка»

12. Географія

Результати відбору номерів варіантів тестів (географія)

«  Травень 2017  »