Миколаївська ЗОШ № 16 П`ятниця, 23.06.2017, 06:20

13.01.2015

Засідання педагогічної ради "Соціалізація учнів=місце школи на кожному етапі життя дитини"

1. Про виконання рішення попередньої педагогічної ради
2. Доповідь директора школи Кособуцького О.О. («Соціалізація учнів=місце  школи на кожному етапі життя дитини»)
3. Виступи педпрацівників із зазначеної теми.
3.1. Виступ  вчителя початкових класів Яно К.С. («Соціалізація учнівської молоді у позашкільній роботі
3.2. Виступ практичного психолога Красун О.В. (Психологічний супровід соціалізації учнів 5-11-х класів через три модульну систему для формування підвищення психологічної культури учнів.)
3.3. Виступ вихователя ГПД Зайцевої Н.В. («Освіта для сталого  розвитку в дії»)
3.4. Виступ учителя початкових класів Мавродієвої Н.М. («Соціалізація учнів в початковій школі»)
3.5. Виступ учителя історії, економіки, ЛіСу Єрофєєва К.Л. («Соціалізація учнів на уроках історії, економіки, Лісу»)
3.6. Виступ бібліотекаря школи Солонченко В.А. («Соціалізація школярів у сучасному освітньому просторі: біліотечно-інформаційна підтримка»)
3.7. Виступ педагога організатора Малінчик О.В. («Соціалізація учнівської молоді – через роботу учнівського самоврядування»)
4. Доповідь Ткаченко А.С. «Про стан організації харчування в школі та розробка заходів, спрямованих на його поліпшення»

Доповідь директора

Анкета "Соціалізація учнів"

29 грудня 2012 року  у школі відбулося засідання  педагогічної ради з теми "Місце уроку в розвитку творчої ініціативи учнів". Заступниками директора з НВР Крутієнко С.А., Захаровою О.Б. було проаналізовано роботу педагогічного колективу з даного питання. Вчителі Майборода В.Г., Чорний В.М., Колокольчик Л.А., Місаренко В.М. представили власний досвід роботи з питання розвитку творчих здібностей учнів засобами уроку.

На засіданні педагогічної ради була присутня Харченко О.О., регіональний інспектор Центрального району Управління освіти і науки Миколаївської міської ради.

Перейти на сторінку з фотографіями
Матеріали з презентації досвіду роботи вчителів.

04.02.2013 р. у школі пройшов семінар – практикум з теми „Інноваційні форми роботи для розвитку творчих здібностей учнів”

Програма моніторингу освітньої діяльності вчителів (затверджено на засіданні педагогічної ради 20.05.2013 р.)

Детальніше... http://school16.ucoz.ua/metodrobota/chinniki_ocinjuvannja_navchalno.doc

«  Червень 2017  »